Nowości Galerii Papieru

Poznaj nowe produkty Galerii Papieru. Różnorodne wzory kartonów w zestawach, zapewniające możliwość tworzenia niepowtarzalnych prac. Arkusze, dyplomy i papeteria ze wzorami roślin.
Jeszcze większy wybór metalizowanych kopert z delikatnym połyskiem, satynowanych w pastelowych odcieniach oraz w naturalnych kolorach beżu i brązu.

Wydrukuj i opraw

Spośród szerokiej oferty Galerii Papieru wybraliśmy produkty, które są najczęściej kupowane przez szkoły, przedszkola i zebraliśmy je w jednej ulotce. Gotowe wzory dyplomów, uniwersalne wzory kartonów A4 do druku oraz okładki i teczki do ich oprawy wręczane są z okazji rozpoczęcia nauki oraz jej zakończenia, a także organizowanych konkursów.

GPrint - drukuj online

Zawiera gotowe szablony treści dyplomów, certyfikatów, podziękowań etc. dopasowane do wzorów z aktualnej oferty Galerii Papieru. Wystarczy wybrać szablon i zmodyfikować treść do własnych potrzeb, włożyć do drukarki arkusz zakupionego wzoru dyplomu lub arkusza barwnego i wydrukować. Tworzenie dyplomów gdzie konieczna jest zmiana jedynie danych personalnych ułatwia pole wydruku seryjnego. Program online - nie wymaga instalacji.

Szablony


szablon do druku - Pierwsza Komunia

Zawiera gotowe szablony