Oferta Galerii Papieru

Produkty Galerii Papieru jako marka Argo S.A. zaprezentowane są w katalogu zawierającym całość oferty firmy. W tym miejscu umożliwiliśmy pobranie części katalogu z ofertą produktów Galerii Papieru: papiery i kartony ozdobne, koperty, papiery photo i transferowe, etykiety, dyplomy, arkusze barwne, okładki i teczki oraz akcesoria do bigowania i cięcia.

GPrint - drukuj online

Zawiera gotowe szablony treści dyplomów, certyfikatów, podziękowań etc. dopasowane do wzorów z aktualnej oferty Galerii Papieru. Wystarczy wybrać szablon i zmodyfikować treść do własnych potrzeb, włożyć do drukarki arkusz zakupionego wzoru dyplomu lub arkusza barwnego i wydrukować. Tworzenie dyplomów gdzie konieczna jest zmiana jedynie danych personalnych ułatwia pole wydruku seryjnego. Program online - nie wymaga instalacji.

Półprodukty dekoracyjne

Półprodukty dekoracyjne to nowy asortyment w ofercie Galerii Papieru. Stanowią one uzupełnienie szerokiej oferty kartonów i papierów wykorzystywanych do tworzenia kartek okolicznościowych, zaproszeń, torebek i pudełek ozdobnych. Są doskonałym dodatkiem i zdobią tworzone prace. Oferta półproduktów zawarta jest w specjalnie przygotowanej ulotce.

Wydrukuj i opraw

Spośród szerokiej oferty Galerii Papieru wybraliśmy produkty, które są najczęściej kupowane przez szkoły, przedszkola i zebraliśmy je w jednej ulotce. Gotowe wzory dyplomów, uniwersalne wzory kartonów A4 do druku oraz okładki i teczki do ich oprawy wręczane są z okazji rozpoczęcia nauki oraz jej zakończenia, a także organizowanych konkursów.