You are currently viewing Pakiet Startowy do prac z papieru
SONY DSC

Pakiet Startowy do prac z papieru

Tworzenie kartek, dekoracji, zdobienie albumów i wykonywanie wielu innych prac z papieru to dobra zabawa. Najlepiej kreatywną przygodę z papierem rozpocząć od zakupu podstawowych produktów, które zebraliśmy w naszym Pakiecie Startowym. 8 elementów zestawu pozwoli na realizację własnych projektów i wykonanie wielu różnorodnych prac. Karton Kraft i koperty Kraft stanowią dobrą bazę do tworzenia kartek.

Karton Kraft można zadrukowywać w drukarkach laserowych i atramentowych. Dobrze wygląda zastosowany również jako tło do zdobienia elementami wyciętymi z papierów scrapbookingowych i przyklejonymi za pomocą kleju lub kostki piankowej 3D. Zestaw papierów o nazwie Retro Inspiracje utrzymany w stonowanej kolorystyce daje wiele możliwości tworzenia dzięki bardzo różnorodnym wzorom zadrukowanym na obu stronach.

Każda praca wymaga odpowiedniego wykończenia. Papierowe różyczki w dwóch kolorach nadają się do tego doskonale. Jeżeli masz inną koncepcję zdobienia wystarczy dokupić wybrane akcesoria do zdobienia.